Autoryzowany przedstawiciel:

Lassie by Reima

Chcemy, żeby dzieciaki mogły się swobodnie poruszać i bawić w każdych warunkach: w słońcu, w śniegu i deszczu, na lodzie, w kałużach, piasku i błocie! Zawsze bezpiecznie i wygodnie. jest to zasada, która nam przyświeca przy projektowaniu wszystkich naszych produktów. Wyznaczyła ona kryteria jakości Reima® : funkcjonalność, bezpieczeństwo, niezawodność i innowacyjność. Produkty są testowane i zatwierdzane przez najuczciwszych i najsurowszych sędziów na świecie: przez same dzieci!

Wszystkie funkcjonalne ubrania wierzchnie Reima® są odporne na wiatr, na zabrudzenia i wodę. Zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić ich trwałość oraz łatwą pielęgnację. Liczne elementy wykończenia ubrań służą konkretnym celom i są zgodne ze standardami bezpieczeństwa ubrań dla dzieci.

 
Fantazja i wyobraźnia maluchów nie znają granic, dlatego nasze ubrania szyte są z tkanin stosowanych w odzieży bojowej strażaków.

Produkty Lassie by Reima są idealne na trudne i wymagające warunki atmosferyczne, tak dobrze znane ludziom w Finlandii i całej Skandynawii.

Potrzeby dzieci to podstawa wzornictwa i jakości ubrań Lassie by Reima. Wszystkie ubrania i obuwie Lassie są zaprojektowane z myślą o maksymalnej ochronie maluchów i funkcjonalności, począwszy od materiałów, po ostatni detal. Jednocześnie produkty Lassie są wyjątkowe wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Aby spełnić tak wysokie wymagania odzież Lassie jest testowana w laboratoriach firmy i jednocześnie w codziennym użytkowaniu.

Odzież Lassie by Reima jest dostosowana do wszelkich warunków atmosferycznych, chroni Twoje dziecko przed wilgocią, wiatrem i zimnem, a specjalne zewnętrzne powłoki sprawiają, że jest odporna na brud, łatwo się pierze i szybko suszy. Dzięki temu dziecko może wyruszać na swe codzienne przygody w czystej i suchej Lassie by Reima, chronione dodatkowo odblaskowymi elementami na kurtkach, spodniach, kombinezonach, czapkach, rękawiczkach i butach.

Odzież Lassie by Reima gwarantuje dziecku niespotykaną swobodę, chroniąc jednocześnie jego zdrowie i bezpieczeństwo!

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:ed609e1857867cedaec5e7b6d9e37ab4#0}
Sklep internetowy Shoper.pl