Produkt dnia

Autoryzowany przedstawiciel:

Pielęgnacja odzieży

Wszystkie produkty Lassie by Reima® oraz są łatwe w pielęgnacji. Ubrania są odporne na zabrudzenie, nie trzeba ich prać zbyt często, trzeba jedynie spłukać wodą brud lub po prostu wytrzepać. Ubrania mogą być prane w pralce za pomocą środka bez wybielacza, po wywróceniu na lewą stronę. Nie należy stosować środków zmiękczających, ponieważ znacząco obniża to oddychalność materiału i usuwa odporną na zabrudzenie warstwę zewnętrznego wykończenia.

Ubrania szybko schną w temperaturze pokojowej. Produkty oznakowane symbolem suszarki mogą być suszone w suszarce bębnowej lub szafkowej w niskiej temperaturze.

Należy unikać namaczania i trzeba zawsze rozwiesić ubrania do wyschnięcia bezpośrednio po upraniu. Ponieważ jasne kolory często trudniej jest uprać, nie wolno zbyt długo czekać z praniem zabrudzonych jasnych ubrań. Do trudnych do usunięcia plam można stosować odplamiacze i prać na prawej stronie w celu uzyskania najlepszych wyników.


Produkty firmy Reima™ są łatwe w pielęgnacji. Dzięki zastosowaniu materiałów nie przyjmujących brudu, nie ma potrzeby częstego prania. Wystarczy zmyć zabrudzenie korzystając z mokrej ściereczki. Ubrania mogą być prane w pralce, wywrócone na wewnętrzną stronę, korzystając ze środków piorących nie zawierających wybielaczy. Nie używaj zmiękczaczy ponieważ znacząco obniżysz właściwości oddychania materiału i uszkodzisz warstwę nie przyjmującą brudu.

Ubrania schną szybko w temperaturze pokojowej. Produkty oznaczone symbolem suszarki mogą być suszone w niskich temperaturach.
Unikaj przemaczania i pamiętaj aby powiesić ubrania aby wyschły bezpośrednio po praniu. Ponieważ jaśniejsze kolory są zwykle trudniejsze do wyprania upewnij się, że pierzesz jaśniejsze ubrania zanim brud czy plamy utrwalą się. Uporczywe plamy spróbuj usunąć z wykorzystaniem płynu usuwającego plamy zachowując ograniczenia dotyczące konkretnego materiału i stosując się ściśle do instrukcji środka piorącego.

 .

 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl